Hakkımızda

İLERİMED, Travma ve Yapısal Kemik Bozukluklarının tedavisi için gerekli olan her türlü malzemenin ithalat ve dağıtımı misyonu amaçlamıştır. Temsilciliği yürütülen firmaların seçimini en iyi ve en modern ürünleri üreten firmalar ile çalışmayı seçerek belirlemiştir.

2004 yılında, sektörde büyük yeniliklere imza atmış olan Acumed firmasının Türkiye temsilcisi olarak ticari faaliyetine başlamıştır. Takip eden süreçte, ticari ismi Biomet Trauma ‘ya dönüşmüş olan EBI firmasının alt ekstremite ve eksternal fiksatörleri konusunda Türkiye temsilciliğini üstlenerek, güçlü ürün portföyü ile Türkiye Ortopedi Travma pazarının önemli oyuncularından biri olmuştur.

Ürünleri etik ilkelere bağlılık içerisinde tanıtarak en iyi şekilde tedavi noktalarına ulaşmasının sağlanması için, firma içi ve iş ortakları satış ekipleri eğitimleri periyodik olarak gerçekleştirilmektedir. Bu eğitim ve toplantılara konulara göre, üretici firmaların eğitimcileri de katılarak en güncel bilgilerin alınması sağlanmaktadır.

Geliştirdiği Kemik Eğriliği Düzeltme Sistemi sayesinde TÜBİTAK-TTGV-TÜSİAD 10. Teknoloji Yarışması Büyük Ödülünü kazanan, aynı zamanda ülkemizin en yüksek kapasiteli ve en modern üreticilerinden olan Hexagon Ortho ile 2014 yılı başında birleşerek ülkemiz için gururla üreten ve dünya pazarında yer edinmeyi hedefleyen bir firma haline gelmiştir.

Şu an bütün ekstremiteler için özel vidalar, eksternal fiksatörler, intramedullar çiviler ve anatomik plak-vida çözümleri sunabilmekte ve ihtiyaçların birçok alternatif ürünle karşılanmasına öncülük etmektedir.

İlerimed, 2015 yılı itibariyle çatısı altında üretimini yönettiği Hexagon Ortho, distribütörlüğünü yaptığı uluslararası platformun önemli oyuncuları olan Acumed, Response Ortho ve Fitbone (Wittenstein Intens) gibi firmalarla faaliyetini yürütmektedir.

Güçlü ve başarılı satış ekiplerine sahip iş ortaklarımız ile çalışmakta, iş ortaklarının sürekli olarak desteklenmesini sağlamaktayız. Firmamız altyapısı, satış ekipleri arası iletişim, satışların izlenebilirliğinin ve hatasız hizmet sağlanması için kullanılan teknolojik altyapı ve işletme sistemlerinin ISO 9001 ve ISO 13485 standartlarına uygunluğu denetlenmiş ve belgelendirilmiştir.

Üretim süreçlerinde ISO 13485 şartlarına uygun Tıbbi Cihazlar – Kaliyet Yönetim Sistemi, çevreye saygılı ilkeli üretim ve tesis yönetimi için de ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemine sahiptir.